Destek Ol

Türkçü Medya  İçin Destek Ol

 
 
Biz Türkçülerin sesi olmayı hedef edinmiş ve bu sesi daha güçlü bir hâle getirmek için çaba gösteren Türk gençleriyiz.
"Türk için, Türk'e göre, Türk tarafından"
ilkesiyle her unsura karşı daima Türk milletinin çıkarlarını savunuyoruz.
Bugüne kadar sosyal medyanın bize sağladığı tüm imkanları kullanarak görev edindiğimiz şeyi yerine getirmeye çalıştık. Yetmediği yerde kendi haber sitemizi ve uygulamalarımızı üreterek sesimizi duyuracağımız yeni alanlar oluşturduk.
Bugün geldiğimiz noktada İnstagram, Facebook, Twitter, Whatsapp, Telegram uygulamalarında ve bize ait olan ttahaber.com sitesinde hizmet sunmaktayız.
Bizler TTA Grup olarak 5 yıldır “Türkçülerin Sesi” olmak amacıyla medya alanında mücadele ediyoruz.
Medyanın önemini ve gücünü biliyoruz. Türkçü camianın güçlü olması, sesimizi daha gür çıkarmamız için Türkçü medya kuruluşları kurulması gereklidir.
Atacağımız adımlarda ve projelerde daha da profesyonel olmak için sizlerin desteğine ihtiyacımız var.
Hizmetimizi daha iyi yerlere getirmek ve yeni alanlara ulaşmak için yola koyulduk.
Bu sayfada bulacağınız yöntemler ile bizlere destek olabilir “Türkçü Medya” için elinizi taşın altına koyabilirsiniz.


Neden bu bağışı yapmalıyım sorusuna gelin birlikte yanıt arayalım.

Neden bağış alıyoruz?


Bir çoğunuzun bildiği üzere biz, TTA Grup oluşumlarını normal işimizden arttırabildiğimiz zamanlarda  yönetebiliyoruz. Dolayısıyla TTA Grup, profesyonel bir noktaya gelecek ise bu iş tek mesleğimiz haline gelmeli.
Günümüz Türkiye'sinde belli bir tarafa yaranmadan ayakta kalmak imkansız. Bizler yalnızca Türk'e taraf olduğumuz için herhangi bir siyasi veya farklı bir kesimden fon almayı uygun bulmuyoruz. Bu noktada çizgimizi bozmadan yayın yapabilmek ve projelerimizi hayata geçirmek adına sizlerin desteğine ihtiyacımız var.
Dev medya kuruluşları dahi, belli siyasi partilerden ciddi fonlar almasına rağmen takipçilerinden bağış talep ediyorken bizim gibi kadrosu tamamiyle gençlerden oluşan ve kendi imkanları ile bir şeyler yapmaya çalışan bir grubun bağış desteğine ihtiyaç duyması kaçınılmazdır.
Bu noktada izah etmeye çalıştığımız üzere çoğumuzun hayalini kurduğu Türkçü medya oluşumunun temellerini atmak ve daha ileriye götürmek için sizlerin de elinizi taşın altına koyması gerekiyor.
Bize olan güveniniz ve desteğiniz ile  hep birlikte medyadaki sesimizi daha güçlü bir hale getirip Türkçülerin medyadaki açığını kapatacağız.


Bizlere 3 farklı seçenek ile bağış desteği sağlayabilirsiniz.

Banka Havalesi İçin TıklayınızBizlere banka havalesi ile destek olmak isterseniz [email protected] üzerinden e-posta atarak banka hesap bilgilerimizi öğrenebilirsiniz.
 

Hedeflerimiz?

Hedefimiz, Türkçülerin medya üzerindeki eksikliğini gidererek, “Türk’e Taraf” medya oluşumunu kurmak ve en iyi noktaya getirmektir.
Web sitelerimizin ve uygulamalarımızın geliştirilmesi, YouTube platformunda daha önce yapılmamış özgün içerik ve program yayınları, çeşitli sosyal ağlarda beklentilerin tümünü karşılayacak yeni alanlar oluşturmak.
Türkçü gençlerin kendini geliştirebilmesi için alanında yetkin kişiler tarafından farklı alanlarda eğitim içerikleri sunmayı hedefliyoruz.
Bu ve bunun gibi hedeflere Türkçü gençlerle birlikte ulaşacağız.
 

Neden Türkçü Medya Kuruluşları Yok?


Camiamızın ortak sorunlarından biri de Türkçü medya kuruluşlarının olmamasıdır.
Her zaman diyoruz; Sağa ya da sola, cemaate ya da kişiye bağlı, taraflı yayın yapan medya kuruluşları varken “Türk’e Taraf” medya kuruluşları neden yok?
Sorun tamamen bizden kaynaklıdır. Çözüm ise yine bizden çıkacaktır.
5 Yılda edindiğimiz deneyim ile diyebiliyoruz ki; Türkçü medyanın sizlerin desteği ile temellerini biz atacağız.
Bu konuda kendimize ve sizlerin samimi desteğine güveniyoruz.Bir başka gelir kaynağı oluşturmak amacıyla bundan sonra kitlemize uygun ve rahatsız etmeyecek biçimde reklam alacağımızı da bilmenizi isteriz.
 

Neden daha önce reklam almadık?

TTA Grup, ilk kurulduğu günden bu güne kurumsal bir tutum ile yönetilmektedir.
Ancak resmî anlamda kurumsal olmadığı ve tam anlamıyla profesyonel yayın yapmadığı için, sizleri rahatsız etmemek adına daha önce hiç reklam almadık.
Neden şimdi reklam alıyoruz?
Uzun yıllardır yayın hayatını kurumsal bir vizyonla sürdüren TTA Grup'u daha ileriye taşımak ve davamız adına medya eksiğini doldurmak için alternatif gelirlerimiz olmak zorunda.
TTA Grup projelerinin hayata geçirilmesi ve sürdürebilmesi adına kaynak olmak için bundan sonra reklam alacağınızı bildirmek isteriz.
Reklamlar, kitlemize uygun ve rahatsız etmeyecek biçimde seçilecektir. 

Reklam bilgi ve iletişim için mail atabilirsiniz.
[email protected]